İNSAN KAYNAKLARI

DE&HA Turizm, dünyadaki en büyük turizm bölgelerinden birinin tam kalbinde, Antalya'da bulunmaktadır. Birçoğu kariyerine tur rehberi ile başlayan bir çalışan profili ile hizmet vermektedir. Turizm sektöründe önde gelen Türk incoming acentelerinden biridir. 1985 yılında kurulmuş olan DE&HA Turizm, uzun yılları kapsayan bir tecrübe ve güven ile hizmet vermektedir. İstanbul, Alanya ve Antalya'da ofisleri bulunan DE&HA Turizm sektörde lider konumunu sürdürmektedir.

DE&HA Turizm, önemli partnerlerden oluşan geniş bir tedarik ağına sahiptir. Tur operatörleri, hazır yemek servisleri, ajanslar, spor tesisleri, dernekler, etkinlik organizatörleri, hükümet yetkilileri, tur operatörleri ve havayolları gibi pek çok kapsamlı hizmet veren partnerle işbirliğini sürdürmektedir.

Bu köklü yapının bir parçası olmak için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ

DE&HA Turizm, Antalya'da ofis içi veya tur rehberi olarak çeşitli iş fırsatları sunmaktadır. Hizmet sektöründe çalışan bir şirket olarak yeterlilik, motivasyon, yabancı dil becerileri ve bağlılık arzu ediyoruz. Bununla birlikte multikültürel bir şirket yapısı, bütünüyle sosyal haklar, sağlıklı bir çalışma ortamı ve gelişim sunuyoruz. 

Aşağıda yer alan bölümden CV'nizi bizimle paylaşabilirsiniz. ik

İletişim

En etkin çözümü en kısa sürede almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEHA Tourism | Tüm Hakları Saklıdır.

Created by Surrealroom Digital