Turizm endüstrisinde toplantı, kongre ve etkinlik pazarı günden güne büyümektedir. Hedefe yönelik, kişiye özel konseptler, şaşırtıcı deneyimler ve dikkat çekici etkinlikler için bugün, her zamankinden daha fazla talep mevcut. Sizlere çeşitli gezi programları, macera gezileri, lezzet deneyimleri ve etkinlikler sunuyoruz. Ülkemizin bu alandaki eşsiz olanakları, zengin altyapımıza eşlik ediyor. Siz müşterilerimiz için birinci sınıf, özel ve yaratıcı çözümler üretmek öncelikli amacımız.

Toplantılar
İlham verici bir ortam toplantıların verimliliğini artıran en etkili unsurlaran biri.  E-postalar, mobil pazarlama araçları, telekonferanslar günümüz modern iş dünyasının en önemli araçları. Ancak bunların hiçbiri, iyi organize edilmiş fiziksel bir toplantının yerini tutamaz. İlhamı artırmak, iletişimi konforlu bir atmosferde teşvik etmek için, ihtiyaçlarınıza yanıt verecek en uygun teklif paketlerini sunuyoruz. 

Teşvik Toplantıları
Her incentive gezisi aynı amacı taşır: Motivasyon sağlayan olumlu anılar yaratmak! Deneyimler ne kadar olağandışı ve hayranlık uyandırıcı ise, amaca o kadar yaklaşılır ve toplantının olumlu etkisi o kadar uzun sürer. Ülkemizdeki kültür ve eğlence tesislerinin çeşitliliği, motivasyon toplantıları için oldukça büyük bir avantaj sunar. 

İyi planlanmış programların unutulmaz etkileri olacağından emin olun. Maceralar, keşif gezileri, yarışmalar, özel programlar ve daha fazlası! Aklınıza gelebilecek hemen her şeyi, teklif yelpazemizde bulabilirsiniz.

Konvansiyonlar / Konferanslar
Bir konferansın başarısı, organizasyona ve detaylara bağlıdır. Kullanılan teknoloji, güvenlik önlemleri, hizmet sağlayıcıların bilgilendirilmesi, prosedürlerin gözden geçirilmesi, kalite kontrol,  program detayları, rahatlatıcı molalar, yemeklerin kalitesi, ev sahiplerinin olumlu imajını güçlendirecek sosyal programlar... Bunların tamamı, konferansın başarıya ulaşmasını sağlamak için etkili adımlardır. Kusursuz organizasyonlara imza atarken, deneyimli uzmanlarımız ve yenilikçi fikirler eşliğinde, güçlü bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Etkinlikler
Beyin fırtınası ve yaratıcı yaklaşım kadar, etkinliklerin iyi planlanmış olması da önemlidir. Etkinlik; hedef kitlesi üzerinde güçlü bir etki bırakmalı ve istenen mesajlar, planlanan temalar ile öne çıkarılmalıdır. Yüksek talepleri karşılamak adına markanıza özel fikirler geliştiriyor ve bunları hayata geçiriyoruz. Ürün tanıtımları, iş, kültür, gala, spor ve TV etkinlikleri başta olmak üzere, siz müşterilerimiz için olağandışı ve benzersiz deneyimler sunuyoruz. 

En etkin çözümü en kısa sürede almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEHA Tourism | Tüm Hakları Saklıdır.

Created by Surrealroom Digital